Зачекайте

Засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління

31 серпня Координаційна рада з питань реформування державного управління підтримала проект Концепції створення та впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в органах державної влади.

Створення такої системи – це можливість забезпечити відкритість і прозорість усіх процесів управління персоналом на державній службі за допомогою найсучасніших технологій.

Cистема передбачає відмову від десятків довідок, особових карток та форм, що потрібні при прийомі на роботу, від паперового зберігання інформації про оцінювання, оплату, заохочення, навчання державних службовців. Усе це важливі кроки до справді ефективного державного управління.

Над Концепцією працювали Національне агентство з питань державної служби та Офіс реформ Кабінету Міністрів України. Проект підтримують Світовий банк та Представництво Європейського Союзу в Україні. 

На наступне засідання Координаційна рада запланувала ряд важливих питань, зокрема обговорення концепції реформи оплати праці державних службовців, питання врегулювання адміністративної процедури та концепцію модернізації системи професійного навчання.

 


На головну

Тестова експлуатація